metrika yandex
  • $32.13
  • 34.87
  • GA17500

Tripoliçe TÜRK Katliamını Duydunuz mu?

AHMET HAKAN ÇAKICI
29.10.2023

 

Danimarkalı Bakan "Hamas Terör Örgütüdür" demiş[1]. Yani İsrailli çağdaş ve medeni topluluğun Filisitinlileri katletmesini anlayışla karşıladığını ifade etmiş.

Belki de haklıdır. Konu hakkında ÇOOOOK Tecrübeliler.
Zira Batının tarihi terör örgütlerini(?) YOK etmekle geçmiştir..Mesela Batılı kovboylar Amerika'ya çıktıklarında onları Kızılderili terör örgütleri karşılamıştı. Hepsini kıyımdan geçirdiler. Hatta terörist bizonları bile yok ettiler. Yıllar sonra Amerikalıların Vietnamlı TERÖRİSTLERİ cezalandırması bu yeteneklerinin körelmediğine işaretti.

Amerikalılar TERÖRİST avlama işini Irak'ta, Afganistan'da, Suriye'de, Panama'da, Kolombiya'da, Küba'da da büyük bir fedakârlıkla devam ettirdiler. Ancak Amerika'yı efsane haline getiren Nagazaki ve Hiroşima'da YOK ettiği teröristlerdi.
 

İngilizlerin, 3 günde 32 bin TÜRK TERÖRİSTİ katlettiği TRİPOLİÇE katliamı, 1. Dünya Savaşında Kanal bölgesinde ve Seydibeşir Usare Kampı'nda esir 150 Bin Türk/Osmanlı Teröristi yok etmesi, Amerika'da (Kızılderililer haricinde) önceden Avrupa'dan gelen kendisine vergi vermeyi reddeden yerli teröristleri yok ettiği Boston Katliamı, Hindistan'daki Amritsar Katliamı, Karayipli teröristleri (Trinidad ve Tobago, Guyana, Surinam, Jamaika) Jahaji Katliamı, Afrika'da, Afrikalı teröristleri katlettiği Mau Mau katliamı, 3 Aralık 1944'te, Yunanistan'dan Sintagma Meydanı'nda solcu Rum terörist katliamı, sayısız kez İrlandalı teröristlerin yok edildiği katliamlar, İngiltere’nin konu üzerine tecrübesi hakkında fikir verir sanırım. Ki tarihe geçmeyen nice nice katliamları geçenlerden muhtemelen fazladır.

Almanlar 2. Dünya Savaşında Almanya'daki Yahudi, Çingene ve ÖZÜRLÜ TERÖRİSTLERİ fırınlarda yakarak cezalandırdılar. Almanların Namibya'da kökünü kuruttuğu yüzbinlerce teröristin kafalarını kesip, haşlayıp, kurutup Almanya'ya yollayıp bilimin hizmetine sunmuş olması hala takdire şayan bir fedakârlıktır.

Stalin, tarihin belki de en büyük terörist katliamını Rusya'da yaptı. İdam ettirdiği veya toplama kamplarında yok ettiği RUS teröristlerin sayısına 9 milyondan 30 milyona kadar rakam verildi. Kırım, Kazan, Ahıska, Adige, Çeçen, Özbek, Kazak, Kırgız, Beyaz Rus vs Teröristleri temizledikleri katliamlar bölgede hala etkisini hissettirir.

Fransızların da önüne Cezayir'de Cezayirli teröristler çıktı. Onlar da Cezayirli teröristleri katletti. Rakam 2 milyonu bulmuştu.

Ama Fransa'nın bu büyük hizmeti Cezayir'le sınırlı değildi:B U hizmet Mali, Gine, Nijer , Togo, Senegal, Fildişi Sahili, Çad, Kongo, Kamerun, Benin, Gabon, Orta Afrika, Ekvator Ginesi'nde de sürmüş oralarda da defalarca çok büyük yerli TERÖRİST temizliği yapmışlardı.

İtalyanların Libya'da ve Eritre'de katlettiği Libyalı ve Eritreli teröristlerin sayısı göğüslerini kabartır niteliktedir.

Belçikalılar da çok şanslıydı. Onların da karşısına KONGO 'da Kongo'lu teröristler çıkmıştı. 10 milyondan fazla siyahi Kongolu terörist onların eliyle yok edildi.

Hollandalıların BM Gücü oldukları halde kendilerine sığınan BOŞNAK teröristleri Sırp milislerin eline verip yok ettirmesi eşi ender bulunacak bir başarıydı.

Hollandalılar, Avustralya'da yerli aborjinleri yok eden İngilizlerden daha az terörist avlamadılar. Filipinlerde terörist avlama konusunda gösterdikleri başarılar bugün bile hatırlanmakta.

Daha bunun Çin'i var, Orta Asya'sı var, Brezilya'sı, Arjantin'i, Uruguay'ı, Şili'si, Bolivya'sı, Meksika'sı, Kanada'sı, Endülüs'ü var...

Hepsinde ortak nokta şu:

Her zaman Avrupalı İŞGALCİLER dürüst, namuslu, şerefli, İnsan Haklarına saygılı olmuş YERLİLER (her kim olursa olsun) TERÖRİST olmuşlardır.

Şimdi İsrailli İşgalcilerin masum kurbanlar, Filistin'in yerli insanlarının TERÖRİST oldukları gibi.

Anlayacağınız, BATILI yine GÖREV başında.
 

[1]https://www.gaziantepolusum.com/haber/17367705/bakan-fidandan-hamas-teror-orgutudur-diyen-danimarkali-mevkidasina-kameralar-onunde-yanit

Yorum Ekle
Yorumlar (2)
CA | 30.10.2023 11:48
Düzeltme; Tripolice katliamini İngilizler değil Yunanlilar yaptı. İngilizler, Ruslar vs kışkırtıcı, destekleyici idi. 32.000 diye bir kesin rakam yok. 40-50 bin arasında olduğu bilgileri var. Bu katledilen Türkler için rivayet edilen rakam. Birde orda katledilen arnavut müslümanlar var. Yazı için teşekkürler.
Ahmet YAHYA | 29.10.2023 23:27
Teşekkürler.Sağol,var ol