metrika yandex

ATEŞİNİZ Bol Olsun

02.03.2018
Mehmet Gümüş

Ateşiniz bol olsun.....

 

Yıllardır dünyaya hüküm sürmek isteyen güçler (siyonizm) özellikle islam coğrafyalarında bu güne kadar hep kan ve göz yaşı döktü. Kendi iktidarları, dünyayı yönetme arzuları, kapitalizm arzuları ve daha aklımıza gelmeyen bencillikleri egoları hicbir zaman islam alemine huzur vermedi. Çünkü islam eşitlik, adalet, kimsenin kimseye üstün olmadığı bir beşeri dünya sistemi istiyordu. Hal böyle olunca da bütün dünyayı huzurları için kendilerine köle yapmak ve muktedir yani ilah olarak görmeleriydi.

 

Bu düzenin devlet olarak yöneticileri kendilerini bütün dünyanın üstünde gören büyük şeytan amerika.

 

Yıllardır Türkiye siyaseti üzerinde ciddi bir veraset kuran ve bu veraset sahiplerinin piyonları Turkiye'de milletin üzerinde bir hegemonya kurup silahını gerektiği zaman milletine bile çevirecek cesareti kendilerinde gösterdiler.

 

Yeri geldi solcusuna, yeri geldi milliyetçisine ve yeri geldi muslumanina baskılar darbeler yaparak hicbir zaman devlet sopasını elinden bırakmadı.

 

Bunlar yaşanırken artık yeter diyen bir savunan adam çıkageldi. Refah-yol hükümetinin başbakanı Necmettin ERBAKAN. İnsanlar huzur refah adalet ve barış içerisinde yaşaması, kendi millli değerlerine kavuşması. Sanayisi ekonomisi savunması tarımı ve hayvancılığı güçlü bir Türkiye istemesi. insanları huzur ve refah içerisinde yaşaması. Tek isteği bu ve ümmet bilinci ile islam kardeşliğini pekiştirmesi. İslâm ve Türk devletleri ile kardeşlik bağlarını güçlendirmesi.

 

Çok şeymi istiyordu savunan adam?

 

Hayır onun istediği başkalarının huzurunu kaçıracak, insanlar onlara değil devletine milletine kendine çalışacak, imkan sahibi olacak ve kendilerine köle değil Allah'a kul olacaklardı. Artık faizden, yolsuzluktan, insanlar üzerinden servetlerine servet katamayacak ve kendilerine bağladığı hortumların ucu kesilecek ve özgür bir devlet ve millet olacaktı. Kul'a kulluk sisteminden hakk'a kulluk sistemine geçilecek ve özgür bir millet olacaktı.

 

Elbette bunlar olurken zalimler ve bu zalimlerin piyonları boş durmadı. Günlerden 28 Şubat. Refah yol hükümetinin indirilmesi ve kendi istek ve arzularına uyacak bir yönetim gerekiyordu. Havuz sisteminden faiz sitemine, İslam birliğinden avrupa birliğine, İmam Hatip okullarının kapatılmasına, başörtüsü yasağına, Kur'an eğitiminde yaş sınırına kadar bir-çok 28 şubat kararı ile devleti yıkıp kendi devletlerini kurdular.

 

Refah partisini kapatıp savunan adam Necmettin ERBAKAN'a siyasi yasak getirerek, kendi medyalarında halka algı operasyonu ile bir-çok gencin hayatlarını söndürdüler. Bir-çok aydin, gazeteci yazar, siyasiler ve sivil toplum kuruluşlarını yok edip hapishaneye koydular.

 

Siz sanmayın ki bu yaptiklariniz karşılıksız kalmayacak. Bu dünyada da ahirette de hesabınız çetin ateşiniz bol olacak. Çünkü Allah vaadinden dönmez.

 

Hâlâ 28 Şubat kararlarının yürürlükte olduğunu, hapishanelerde tutulan insanların olduğunu hatırlatmak istiyorum. Mademki 28 Şubat'lar birdaha yaşanmasın, o karanlık günler olmasın diyorsak eğer, derhal yürürlükte olan 28 subat kararlarınin iptalini, hapishanelerde tutulan masum suçsuz insanların serbest bırakılmasını sağlayın. Muhakkak adalet birgün herkese lazım olacaktır.

 

Zalimler için yaşasın cehennem....

 

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş