18 Temmuz 2019 Perşembe •

Yeni Şafak Atasoy Müftüoğlu'nun Yazılarına Gerekçe Göstermeden Son Verdi!

21.07.2018

Yeni Şafak gazetesi Ak Saçlı Bilge Atasoy Müftüoğlu’nun yazılarını gerekçe göstermeden sonlandırdı..

İslamcı kesimin önde gelen onurlu, dik duruşlu, iktidarlar karşısında yamulmayan hak ve hakikat savunucusu, muhalif devrimci bilgesi, Atasoy Müftüoğlu uzun bir süredir Yeni Şafak gazetesinde Pazartesi günleri haftada birgün yazıyordu.

“İktidarın doğrularını değil iktidarlara doğrulara söyleyecek insanlara ihtiyaç var” diyerek, iktidarlar karşısında eğilmeden, haklı ve yerinde uyarılar yapan, Ak saçlı bilge bir insanın sesi, bir kez daha kısılmaya çalışıldı.

Yaptığı ufuk açıcı tespitlerle tarihin haklı çıkardığı bilge olarak anılan Atasoy abinin uyarıları dinlense idi beklide bugün Suriye dramı yaşanmayacaktı.

70’i aşan yaşına rağmen şehir şehir dolaşarak Suriye konusunda yapılan yanlışa dikkat çeken Atasoy abinin yerinde uyarıları ne yazık ki dinlenilmedi.

Uzun süredir Yeni Şafak gazetesinde yayımlanan yazılarında  15 Temmuz  sonrası artan İslamcıların milliyetçileşmesi tehlikesine dikkat çeken Üstad Atasoy Müftüoğlu’nun uyarılarını dikkate almak yerine sesini kesmeyi tercih ettiler...

Ve 16 Temmuz 2018 Pazartesi itibari ile Üstad Atasoy Müftüoğlu'nun yazılarının yayınlanması hiçbir gerekçe gösterilmeden  sonlandırıldı... 

(Ekran Gazetesi)

Yorum Ekle
Yorumlar
Mustafa BUĞUÇAM

22.07.2018

Kültür.. sosyal.. EKONOMİ.. politik.. askeri.. beş parmağın beşi bir olmaz.. bu beşinin ortasında ne var; EKONOMİ.. para getirmeyen sözü, bilgiyi, ögütü sevmezler.
Salahaddin lekesizer

21.07.2018

Söz söyleyeni taşlarlar Laf söyleyeni severlerler Satın alamayacaklarını anladıkları an hemcinsleri tarafından yok etmek için ne gerekirse yaparlar Kimin kim adına çalıştıgını yaratan biliyor gerisi tefruat RABBİM sevdiklerinin içine dahil ETSİN İNŞAHALLAH Allaha EMANETSINİZ Allah razı olsun
Dürümiye / Lezzete Davetiye