18 Temmuz 2019 Perşembe •

Pentagon Görevlisi : Dolar 10 TL Olacak

24.05.2018


ABD'nin karakutularından Michael Rubin, doların yükseleceğini önceden haber verdi. Aynı zamanda Rubin, "1 dolar 10 TL hemen seçimden sonra mı olacak" diye yazarak adeta saldırının devam edeceğini açık etti.

15 Temmuz kalkışmasından yaklaşık 4 ay önce yazdığı bir yazıyla Türkiye'de darbe olabileceğini söyleyen, bir yazısında teröristbaşı Gülen'den özür dileyerek kime çalıştığını açıkça belli eden ABD'nin karakutularından, eski Pentagon çalışanı Michael Rubin, patronlarının Türkiye'ye karşı başlattığı ekonomik savaşı her zamanki gibi skandal cümlelerle yorumladı.

Bugün dolar 4,92'yi görerek rekor tazeledi.

ABD'nin karakutusu olarak bilinen Rubin, 16 Mayıs'ta sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesajda, "1 dolar 5 TL ne zaman olur? Haftaya?" diye yazarak adeta sinyali vermiş... 

DOLAR SEÇİMDEN SONRA 10 TL

Aynı zamanda Rubin, "1 dolar 10 TL hemen secimden sonra mi olacak?" diyerek saldırının devam edeceğini belli etti. 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP  ERDOĞAN'A SALDIRDI

Bu kadar karanlık isimlerin her problemi Erdoğan'a bağlaması, saldırının nedenini gözler önüne seriyor. Rubin, doların yükselişini yorumlarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırarak, "Erdoğan'ın cehaleti ve egosu Türk halkının alım gücünü ve ekonomik birikimlerini bitiriyor" diye yazdı. 

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş
Dürümiye / Lezzete Davetiye