İNSAN VE MEDENİYET HAREKETİ ANKARA MERKEZİ AÇILDI

30.06.2018

İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH) Türkiye genelindeki yapılanma çalışmaları kapsamında Ankara Merkezinin açılışını Cuma  namazı sonrası dualar eşliğinde yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK, Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet GÖRMEZ, İMH Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet GÜNEY, İMH Merkez ve İl Teşkilatları ile çok sayıda Cemaat, STK, Gönüllü Kuruluş temsilcisi ve Bürokrasiden davetlinin katılımı ile yapılan açılış programına ilgi oldukça yüksekti.

Hacıbayramdaki merkez binanın önünde icra edilen açılış programı Hacıbayram Veli Camii İmamının Kuranı Kerim tilaveti ile başlandı. İMH Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hacı AYDEMİR, İMH Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet GÜNEY’in konuşmaları arkasından Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK bir selamlama konuşması yaptı.

Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet GÖRMEZ’in duası ile açılış yapıldı. Misafirlere yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verildiği toplantıda; toplumu takva ekseninde değiştirmek hedefi ile yol alındığı belirtilen  İMH Ankara merkezinde de eğitim ve sosyal etkinlik ağırlıklı programlar uygulayacağı belirtildi.

Yazarlarımızdan İsa Özçelik ve Eyüp Medet’in de yönetim kurulu üyesi olduğu İMH Ankara Şubesine, Hertaraf Haber olarak  başarılar dileriz

Yorum Ekle
Yorumlar
Yasar Ozcelik

30.06.2018

Memursen Başkani Ali Yalçın'a da katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
NewsBox
Ford Servis / Oto Çiftel
Dürümiye / Lezzete Davetiye