Adana Çukurova'daki Hayal Park'ta Uyuşturucu Tacirleri Gençlere Uyuşturucu Satmaya Çalışıyor!

03.11.2019

Adana Çukurova'daki Hayal Park'ta Uyuşturucu Tacirleri Gençlere Uyuşturucu Satmaya Çalışıyor! Kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler, genç bir  şahısa uyuşturucu satmak istedi. Uyuşturucu satıcılarının teklifini reddeden genç şahıs, uyuşturucu satan grup tarafından darp edildi. Gencin kanlar içinde kaldığını gören mahalle sakinleri ilk müdahale için ambulans çağırdı. Olaya Mahalleliler tepki gösterirken Belediye başkanını ve Kolluk kuvvetlerini göreve çağırdı.

Olaya tanıklık eden MAZLUMDER Genel Başkan Yardımcısı Orhan Göktaş, “Yüzü kanlar içinde kalan çocuğumuzu ambulansa teslim ettikten sonra parkta hiç güvenlik görevlisi göremediğim için güvenlik noktasına gittim. Güvenlik görevlisinin bulunduğu kulübenin camına tıkladığımda ise güvenliğin içeride uyuduğunu gördüm. Uyuşturucu satıcılarının bir genci darp ettiği esnada güvenlik görevlisinin olaydan haberi olmadığı gibi bir de uyuması beni hayretler içerisinde bıraktı. Güvenlik görevlisi umursamaz tavırlarla kulübeden dışarı çıkmadan benimle konuşup kapıyı kapattı. Yetkilileri göreve davet ediyorum” İfadelerini kullandı.

Darp edilen genci karakola götürmek için gelen polislerin “Hava karardıktan sonra parka gelmeyin, can güvenliğiniz yok” ifadesi ise olayın boyutunu özetleyen cümle oldu.

Öte yandan mahalle sakinleri parkta yeterli ışıklandırmanın olmaması nedeniyle, gece saatlerinde Hayal Park’ta uyuşturucu satıcılarının cirit attığını ayrıca hoş olmayan kadın-erkek  görüntülerin yaşandığını, bu nedenlerden dolayı da parkta hava karardıktan sonra aileleriyle vakit geçiremediklerini ve spor yapamadıklarını dile getirdiler.

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş
Enti Halı / Makina halıcılığında ÖNCÜ